Tuesday, December 31, 2013

Πως να καθαρίσουμε τους λεκέδες από κρασί

Λεκιάστηκες; Δες πως να αφαιρέσεις τους λεκέδες από κόκκινο κρασί...

Sunday, December 22, 2013

Χριστουγεννιάτικο δέντρο: ψεύτικο ή αληθινό;

Christmas treeΘα επιλέξεις αληθινό ή ψεύτικο Χριστουγεννιάτικο δέντρο;...

Monday, December 16, 2013

8 χρήσεις για το ταλκ

διάφορες χρήσεις του ταλκ
Αν έχετε συνδυάσει το ταλκ μόνο με τα μωρά, ίσως ήρθε η ώρα να αλλάξετε γνώμη...

Thursday, December 12, 2013

Δες αν χρειάζεσαι νέο κλειδάριθμο

κλειδάριθμος εφορία
Εφαρμογή παλαιού χρήστη ενεργοποίησε η Γενική Γραμματεία Δημοσίων Εσόδων στο Taxisnet...

Tuesday, November 5, 2013

15 λόγοι να αρχίσεις να τρως ρόδι

15 Reasons To Start Eating PomegranateΈνα από τα αγαπημένα φρούτα, το ρόδι προσφέρει κάτι περισσότερο από απίστευτη γεύση. Δες τους 15 λόγους για να αρχίσεις να τρως ρόδια ή να πιεις το χυμό τους...

Tuesday, October 29, 2013

Saturday, October 5, 2013

Πως να φτιάξεις playlist στο Youtube

youtube discoΦτιάξε playlist στο youtube βασισμένη στο καλλιτέχνη ή το συγκρότημα που προτιμάς...

Friday, October 4, 2013

Friday, September 27, 2013

Ξέχασες να αποσυνδεθείς απο το facebook σε μια άλλη συσκευή; Υπάρχει λύση

facebook logout
Μήπως μπήκες για λίγο στο Facebook από το smartphone ή το tablet ενός φίλου σου και ξέχασες να αποσυνδεθείς;...

Saturday, September 14, 2013

Πως να μετατρέψεις τις μικρές ΑΑΑ μπαταρίες σε μεγάλες ΑΑ

battery hack make AAA battery type to AA battery type
Χρειάζεσαι τις μεγάλες ΑΑ μπαταρίες και έχεις μόνο τις μικρές μπαταρίες ΑΑΑ; μετέτρεψέ τις σε μεγάλες...

Friday, September 6, 2013

Tuesday, September 3, 2013

Εκδρομή στα Μποζικά στο δήμο Σικυωνίων

Αν βρεθείτε προς τη περιοχή του Κιάτου στη Κόρινθο αξίζει μια βόλτα για φαγητό στο χωριό Μποζικά στο δήμο Σικυωνίων...

Thursday, August 22, 2013

Thursday, July 11, 2013

Γνώρισε το κόσμο στην Ελλάδα (video)

Πως να ταξιδέψεις σε όλο το κόσμο μέσα από φωτογραφίες της Ελλάδας...
       
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Powered by Blog - Widget