Monday, December 31, 2012

Χρήσιμα tips για το ψήσιμο της γαλοπούλας

ψησιμο γαλοπούλαςTop tips για τη προετοιμασία της γαλοπούλας...

Monday, December 24, 2012

Ακολουθήστε τον Άγιο Βασίλη

Δείτε ποιες χώρες επισκέπτεται ο Άγιος Βασίλης και παίξτε διάφορα παιχνίδια...

Friday, December 21, 2012

Μετατρέψτε το τζάκι σας σε ενεργειακό (videos)

Δείτε πως να βελτιώσετε το τζάκι σας και να το κάνετε ενεργειακό...

Tuesday, December 18, 2012

Monday, December 10, 2012

Πότε ξεκινάει το εορταστικό ωράριο των καταστημάτων


Τη Πέμπτη 13 Δεκεμβρίου 2012, ξεκινάει το εορταστικό ωράριο λειτουργίας των εμπορικών καταστημάτων...

Sunday, December 9, 2012

Εμφανίστε τα πιο πρόσφατα νέα στο facebook timeline


Κουραστήκατε να αλλάζετε την επιλογή στο timeline του facebook από τα top stories σε most recent?...

Thursday, December 6, 2012

Saturday, December 1, 2012

Το θυμάσαι το Dune ?

Το θυμάσαι το Dune? Τώρα μπορείς να παίξεις πάλι Dune 2 από το πρόγραμμα περιήγησης σου (browser)!...

Tuesday, November 27, 2012

Διώξτε τις άσχημες μυρωδιές από το αμάξι σας

καθαρο αυτοκινητοΠως να διώξουμε τη τσιγαρίλα από το αυτοκίνητό μας...

Ξέρετε πως να δέσετε τη γραβάτα σας; (video)

Ακολουθούν 3 διαφωτιστικά βίντεο μπροστά σε καθρέπτη για να είναι πιο κατανοητό...

Wednesday, November 14, 2012

Saturday, November 3, 2012

Wednesday, October 24, 2012

Tuesday, October 23, 2012

«Βγαίνουμε Αθήνα», κάθε Τρίτη στο κέντρο της Αθήνας για ποτό με 5€

Ο Δήμος Αθηναίων από την Τρίτη 9 Δεκεμβρίου 2014 και για κάθε Τρίτη συνεχίζει τη δράση του «Βγαίνουμε Αθήνα...

Sunday, October 21, 2012

Χρήσιμα για πράσινο δακτύλιο, πράσινο σήμα


Από τη Δευτέρα 3 Σεπτεμβρίου 2012 μέχρι και την Παρασκευή 12 Ιουλίου 2013 ισχύουν τα περιοριστικά μέτρα της κυκλοφορίας των οχημάτων στο κέντρο της Αθήνας...

Thursday, October 11, 2012

Δείτε τα τέλη κυκλοφορίας για το 2013


Μέχρι τα τέλη Οκτωβρίου θα ολοκληρώσει η Γενική Γραμματεία Πληροφοριακών Συστημάτων...

Friday, October 5, 2012

Τι ψωμί τρώμε?

ειδη ψωμιου
Ας δούμε μερικούς τύπους ψωμιού και τα θρεπτικά τους συστατικά...

Thursday, October 4, 2012

Monday, October 1, 2012

Style

Για μόδα πατήστε εδώ ...Styleliked


QR code:

Tuesday, September 25, 2012

Διάφορες χρήσεις για το λεμόνι


Το λεμόνι, ένας από τους πιο χρήσιμους και ωφέλιμους καρπούς...

Wednesday, September 19, 2012

Κάντε την οθόνη της τηλεόρασης σας 100% καλύτερη!

Δείτε πως να ρυθμίσετε την οθόνη της τηλεόρασης σας για ένα καλύτερο οπτικό αποτέλεσμα...

Friday, September 14, 2012

Thursday, August 23, 2012

Τα Windows 8 θα κυκλοφορήσουν σύντομα! Είστε εξοικειωμένοι με τα νέα Windows? (δοκιμασία)

Τα Windows 8 θα κυκλοφορήσουν σύντομα! Είστε έτοιμοι για το νέο λειτουργικό; Δοκιμάστε τις γνώσεις σας στα νέα Windows...

Tuesday, July 24, 2012

Χρήσιμα tips για τη παραλία, πίνακας σωστής χρήσης αντιηλιακού

sunscreen tips
Το καλοκαίρι επιτέλους ήρθε και όλοι περιμένουμε πως και πως την απόδρασή μας στις παραλίες.
       
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Powered by Blog - Widget